Reira Misono is an unsorted character from Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪' known for medium-length brown hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135297 |
|---|---|
| Name | Reira Misono |
| Other Names | 御園澪鈴 (みぞの・れいら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪' |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reira Misono
Profile
Reira Misono is a character from Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪'.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Seiyoku Kaihou! In'nyuu Osananajimi Shimai Shisutaa ✕ JK `Watashitachi Futari Tomo, Anata no Medorei ni Shite Moraimasu……♪' (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
2
Facebook 