Ounia appears in Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪' as an unsorted character with very long blonde hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135298 |
|---|---|
| Name | Ounia |
| Other Names | オーニア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪' |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 108cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 100cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ounia
Profile
Ounia is a character from Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪'.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪' (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ouriah joined |

Facebook 