One of the notable characters from Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪', Arva is recognized for very long red hair and orange eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135300 |
|---|---|
| Name | Arva |
| Other Names | アルヴァ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪' |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Weight | 60kg |
| Bust | 123cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 114cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Arva
Profile
Arva is a character from Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪'.
They have been indexed as Female Adult with Orange eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Teisou Gyakuten Fantajii Sekai ni Shoukan sa Reta Anata! `Watashitachi o Tappuri Aishite…… Haramasete Kudasai…… Goshujinsama…… ~tsu♪' (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
6
Facebook 