â° Links
| Logs
|
|
| ID | 135302 |
|---|---|
| Name | Milia |
| Other Names | ăăȘăą |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | SS Rea Kakutei!! Moto Densetsu-kyuu Erito-Shoku o Pakohame Chitsunaishasei shi Onaho ni Suru Hanashi ~ Sei Kishi Milia-hen ~ |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 101cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Milia
Profile
Anime girl Milia is a character from SS Rea Kakutei!! Moto Densetsu-kyuu Erito-Shoku o Pakohame Chitsunaishasei shi Onaho ni Suru Hanashi ~ Sei Kishi Milia-hen ~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
SS Rea Kakutei!! Moto Densetsu-kyuu Erito-Shoku o Pakohame Chitsunaishasei shi Onaho ni Suru Hanashi ~ Sei Kishi Milia-hen ~ (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| yuzuhara joined |
| squallor joined |

Facebook 
