One of the notable characters from Tsukareta Anata o Iyashite, Ijimete, Mesu ni To su Oji-sama-kei Kuuru Joi no Chikubizeme Kaunserin , Shizuku Toudou is recognized for short blue hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 135307 |
|---|---|
| Name | Shizuku Toudou |
| Other Names | 東堂静, トウドウ シズ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsukareta Anata o Iyashite, Ijimete, Mesu ni To su Oji-sama-kei Kuuru Joi no Chikubizeme Kaunserin |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, lipstick |
| Personality | |
| Height | 174cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 102cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuku Toudou
Profile
Shizuku Toudou is a character from Tsukareta Anata o Iyashite, Ijimete, Mesu ni To su Oji-sama-kei Kuuru Joi no Chikubizeme Kaunserin .
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Tsukareta Anata o Iyashite, Ijimete, Mesu ni To su Oji-sama-kei Kuuru Joi no Chikubizeme Kaunserin (2023)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 