☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 135309 |
|---|---|
| Name | Misaki Narusawa |
| Other Names | 成澤 美佐希(なるさわ みさき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Uchi no Imouto wa Onani ga o Suki ~Ani wa Omou Imouto to no Anal Kakuchou Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misaki Narusawa
Profile
Anime girl Misaki Narusawa is a character from Uchi no Imouto wa Onani ga o Suki ~Ani wa Omou Imouto to no Anal Kakuchou Seikatsu~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Uchi no Imouto wa Onani ga o Suki ~Ani wa Omou Imouto to no Anal Kakuchou Seikatsu~