One of the notable characters from Inousha Shoujo Kesson Goudou II―Reunion of the Heroes―, Pafet Managam is recognized for medium-length blonde hair, green eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 135319 |
|---|---|
| Name | Pafet Managam |
| Other Names | パフェト・マーナガム |
| Role | Protagonist |
| Primary Assignment | Inousha Shoujo Kesson Goudou II―Reunion of the Heroes― |
| Media Type | manga |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 140cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pafet Managam
Profile
Pafet Managam is a character from Inousha Shoujo Kesson Goudou II―Reunion of the Heroes―.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 