|
☰ Links
|
|
| ID | 135323 |
|---|---|
| Name | Sayuri |
| Other Names | さゆり |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Inousha Shoujo Kesson Goudou |
| Media Type | manga |
| Voiced By | |
| Tags | earring, gloves, messy hair |
| Personality | |
| Bust | 124cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 107cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayuri
Profile
Anime girl Sayuri is a character from Inousha Shoujo Kesson Goudou.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
6
Facebook 
Inousha Shoujo Kesson Goudou