One of the notable characters from Saiai no Teion Daunaa JK Kanojo ni Netorare Houkoku sa Reru Hanashi, Chisato Kusonoki is recognized for short black hair and black eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 135364 |
|---|---|
| Name | Chisato Kusonoki |
| Other Names | 楠千聖 (くすのき ちさと) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saiai no Teion Daunaa JK Kanojo ni Netorare Houkoku sa Reru Hanashi |
| Media Type | drama cd |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisato Kusonoki
Profile
Chisato Kusonoki is a character from Saiai no Teion Daunaa JK Kanojo ni Netorare Houkoku sa Reru Hanashi.
They have been indexed as Female Teen with Black eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 