Haru Kusunoki is an unsorted character from Sakaagari Hurricane known for short red hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 14166 |
|---|---|
| Name | Haru Kusunoki |
| Other Names | 楠 ハル (くすのき はる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sakaagari Hurricane |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, flower, bow, stockings, vest |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haru Kusunoki
Profile
Haru Kusunoki is a character from Sakaagari Hurricane.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Red hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sakaagari Hurricane