Natsuki Ayase is an unsorted character from Sakaagari Hurricane known for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 14169 |
|---|---|
| Name | Natsuki Ayase |
| Other Names | 綾瀬 奈都希 (あやせ なつき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sakaagari Hurricane |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | stockings, twintails, school uniform, vest, bow, rubber band |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Ayase
Profile
Natsuki Ayase is a character from Sakaagari Hurricane.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |

Facebook 
Sakaagari Hurricane