Yuzu Oosawa appears in Sakaagari Hurricane as an unsorted character with long pink hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 14173 |
|---|---|
| Name | Yuzu Oosawa |
| Other Names | 大澤 柚 (おおさわ ゆず) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sakaagari Hurricane |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | twintails, flower, vest, school uniform, bow, stockings |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 77cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Oosawa
Profile
Yuzu Oosawa is a character from Sakaagari Hurricane.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |

Facebook 
Sakaagari Hurricane