Anime girl Kirari Kusakabe is a teen with to chest length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 142677 |
|---|---|
| Name | Kirari Kusakabe |
| Other Names | 日下部 きらり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ingoku no Houkago 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 1 |
| Height | 151cm |
| Bust | 82cm |
| Cup Size | B |
| Waist | 57cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kirari Kusakabe
Profile
Anime girl Kirari Kusakabe is a character from Ingoku no Houkago 2.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Ingoku no Houkago 2