☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 142683 |
|---|---|
| Name | Sonia |
| Other Names | ソニア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ren Haruna, 榛名れん, はるな れん |
| Tags | tiara, shoulderpads, arm guards |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Height | 166cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 95cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sonia
Profile
Anime girl Sonia is a character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-.
They have been indexed as Female Adult with Blue / Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 21 hour(s) 59 minute(s) 12 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| yiuuyu joined |
SKyongmania faved One Piece The Movie: Dead End Adventure
|
2
76
53
Facebook 

Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-
SKyongmania faved