Akiha Kurumi is one of the main characters from Bakappuru Supplement known for long orange hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 143502 |
|---|---|
| Name | Akiha Kurumi |
| Other Names | 久留美 秋葉 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Bakappuru Supplement |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aki Sairenji, 西連寺亜希, さいれんじ あき |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | March 15 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 159cm |
| Blood Type | A |
| Bust Size | 90cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiha Kurumi
Profile
Akiha Kurumi is a character from Bakappuru Supplement.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Orange hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
58
80
44
Facebook 
Bakappuru Supplement