☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 143503 |
|---|---|
| Name | Rin Shishiou |
| Other Names | 獅子王 凛 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Bakappuru Supplement |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | August 10 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 140cm |
| Blood Type | B |
| Bust Size | 66cm |
| Cup Size | AA |
| Waist | 50cm |
| Hips | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Shishiou
Profile
Anime girl Rin Shishiou is a character from Bakappuru Supplement.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Bakappuru Supplement