One of the notable characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!, Lindsey La Rosiel is recognized for very long blonde hair, green eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144461 |
|---|---|
| Name | Lindsey La Rosiel |
| Other Names | リンジー・ラ・ロシエル |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 133cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | U |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lindsey La Rosiel
Profile
Lindsey La Rosiel is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| tomatenvergonhado joined |
| NotNeko-Chan joined |
| Uncoolhero joined |
| lasel joined |

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!