Maginabeige Blume is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! featuring short brown hair, green eyes, and horns ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144463 |
|---|---|
| Name | Maginabeige Blume |
| Other Names | マギナベージェ・ブルーメ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 135cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | U |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maginabeige Blume
Profile
Maginabeige Blume is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Leon_EX_1 joined |

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!