Anime girl Savine Lu Dorud is a adult with to neck length purple hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144466 |
|---|---|
| Name | Savine Lu Dorud |
| Other Names | サヴィーネ・ル・ドルード |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Hirai, 平井 まみ, ひらい まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | R |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Savine Lu Dorud
Profile
Anime girl Savine Lu Dorud is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| modines joined |

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!