|
☰ Links
|
|
| ID | 144467 |
|---|---|
| Name | Yuzuki Usami |
| Other Names | 宇佐美 優月 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsuka Hano, 波野夏花, はの なつか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 121cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | Q |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuki Usami
Profile
Anime girl Yuzuki Usami is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Bunny Gakuen!