Anime girl Maria is a adult with hair up / indeterminate length not visible hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 144619 |
|---|---|
| Name | Maria |
| Other Names | マリア |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Poplar Sawano, 沢野ぽぷら, さわの ぽぷら |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 21 |
| Blood Type | A |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 52kg |
| Hips | 89kg |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maria
Profile
Anime girl Maria is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Not Visible hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Not Visible | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |
10 
Facebook 
Harem Fantasy