Anime girl Mead is a teen with to shoulders length pink hair and pink eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 144623 |
|---|---|
| Name | Mead |
| Other Names | ミード |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rikka Mizutani, 水谷六花, |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 18 |
| Blood Type | B |
| Height | 150cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 106cm |
| Waist | 50cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mead
Profile
Anime girl Mead is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Harem Fantasy