Anime girl Scarlet Ikaruga Wisteria is a teen with hip / past hip length blonde / yellow hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144930 |
|---|---|
| Name | Scarlet Ikaruga Wisteria |
| Other Names | スカーレット・斑鳩・ウィスタリア, レティ, Letty |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Amakano 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tsubame Yuzuki, 柚木 つばめ, |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Birthday | August 10 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 169cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 93cm |
| Cup Size | J |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Scarlet Ikaruga Wisteria
Profile
Anime girl Scarlet Ikaruga Wisteria is a character from Amakano 3.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
4
54
10
79
Facebook 
Amakano 3