☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 144958 |
|---|---|
| Name | Cosima Lorbach |
| Other Names | コジマ・ロルバッハ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series) |
| Media Type | franchise |
| Voiced By | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Birthday | August 12 |
| Sign | Leo ♌ |
| Bust | 72cm |
| Waist | 50cm |
| Hips | 71cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cosima Lorbach
Profile
Anime girl Cosima Lorbach is a character from Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series).
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series) (2009)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A (2013)
Love me Seriously! A - Ryouken Route After (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 
