Aira Kazaoka is a character from Reijuu no Seifuku featuring very long white hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 145221 |
|---|---|
| Name | Aira Kazaoka |
| Other Names | 風岡 愛来 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Reijuu no Seifuku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Shitara, 設楽麻美, したら まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 60cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aira Kazaoka
Profile
Aira Kazaoka is a character from Reijuu no Seifuku.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
37
94
55
Facebook 
Reijuu no Seifuku