Anime girl Sayo Asagi is a teen with to neck length black hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 146532 |
|---|---|
| Name | Sayo Asagi |
| Other Names | 朝来 紗代 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kimi to Koisuru Happy Summer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akari Sakurai, 桜似 あかり, さくらにあかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayo Asagi
Profile
Anime girl Sayo Asagi is a character from Kimi to Koisuru Happy Summer.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kimi to Koisuru Happy Summer