|
☰ Links
|
|
| ID | 148065 |
|---|---|
| Name | Towa Hanamori |
| Other Names | 花守 トワ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Megumi Toda, 戸田めぐみ, とだ めぐみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Towa Hanamori
Profile
Anime girl Towa Hanamori is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to