|
â° Links
|
|
| ID | 148072 |
|---|---|
| Name | School Principal |
| Other Names | ćŠćé· |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hips | 67cm |
| Cup Size | AA |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
School Principal
Profile
Anime girl School Principal is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and White hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Great Teacher Onizuka â
â
â
â
â
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
SK071 rated