|
☰ Links
|
|
| ID | 148084 |
|---|---|
| Name | Mana Misono |
| Other Names | 御園 愛 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Misono
Profile
Anime girl Mana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and White hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Tadaima, Ojamasaremasu! ★★★★★
|
Elias faved Tadaima, Ojamasaremasu!
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
Elias rated