Mayleen is a character from Elf Twin Princesses: Willan and Arsura "I Don't Care What Happens To Me, So Leave My Big Sister Alone......!" featuring short white hair, yellow eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 15854 |
|---|---|
| Name | Mayleen |
| Other Names | メイリーン, Meiriin |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Elf Twin Princesses: Willan and Arsura "I Don't Care What Happens To Me, So Leave My Big Sister Alone......!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | tanned, gloves, pointy ears |
| Personality | |
| Race | Dark Elf |
| Height | 168cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayleen
Profile
Mayleen is a character from Elf Twin Princesses: Willan and Arsura "I Don't Care What Happens To Me, So Leave My Big Sister Alone......!".
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and White hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Elf Twin Princesses: Willan and Arsura "I Don't Care What Happens To Me, So Leave My Big Sister Alone......!" (2009)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 