☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 16843 |
|---|---|
| Name | Mizuki Tokiwa |
| Other Names | 鴇葉 瑞希 (ときわ みずき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lucky ☆ Bird -Lewd fortune... Is this really lucky!?- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rio Kisaka, 貴坂理緒, きさか りお |
| Tags | twintails, shrine maiden, hair bell |
| Personality | |
| Age | 20 |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Tokiwa
Profile
Anime girl Mizuki Tokiwa is a character from Lucky ☆ Bird -Lewd fortune... Is this really lucky!?-.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Lessar faved Touhou Project
|
| Lessar joined |
| rainroaddoll joined |


Facebook 

Lucky ☆ Bird -Lewd fortune... Is this really lucky!?-
Lessar faved