Midori Byakudan is a supporting character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! known for very long black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20141 |
|---|---|
| Name | Midori Byakudan |
| Other Names | 白檀 翠 (びゃくだん みどり) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miwa Kitahara, 北原 美和, きたはら みわ |
| Tags | hairband, school uniform, knee highs, hime cut, vest, bow, short |
| Personality | Pervert |
| Height | 152cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
2 Character of the Month nominations |
|
Midori Byakudan
Profile
Midori Byakudan is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Friend of Suzuran Himenohara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Niwatori joined |
| H0neymoon joined |
11
12
Facebook 
Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!