|
☰ Links
|
|
| ID | 20185 |
|---|---|
| Name | Mikoto Yamashiro |
| Other Names | 山城 美琴 (やましろ みこと) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | FUTA ANE ~ Bitter & Sweet |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuka Inokuchi, 猪口有佳, いのくち ゆか |
| Tags | necklace, beads, jacket, bikini, dress |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikoto Yamashiro
Profile
Anime girl Mikoto Yamashiro is a character from FUTA ANE ~ Bitter & Sweet.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Great Teacher Onizuka ★★★★★
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|


Facebook 
FUTA ANE ~ Bitter & Sweet
SK071 rated