Karin Moegino is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei featuring very long red hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20477 |
|---|---|
| Name | Karin Moegino |
| Other Names | 萌木野 花梨 (もえぎの かりん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Purin Moehara, 萌原ぷりん, もえはら ぷりん |
| Tags | hinnyuu, beret, plaid, frills, vest, braids, hair ribbons, hair intakes, cheek curls, school uniform, bow |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Moegino
Profile
Karin Moegino is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Red hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei