Momiji Narusaki appears in Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei as an unsorted character with long pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20479 |
|---|---|
| Name | Momiji Narusaki |
| Other Names | 成咲 紅葉 (なるさき もみじ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | school uniform, plaid, hair ribbons, twintails, bow, braid, vest |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
| Role | Osananajimi |
| Club | Cooking |
| Likes | Crossword puzzles |
| Favorite food | Nyanko omelet |
| Dislikes | Horror movies |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momiji Narusaki
Profile
Momiji Narusaki is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei