Anime girl Nao Tachibana is a teen with to neck length gray hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20480 |
|---|---|
| Name | Nao Tachibana |
| Other Names | 橘 奈緒 (たちばな なお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuana Miyazawa, 宮沢ゆあな, みやざわ ゆあな |
| Tags | armband, gloves, gakuran, headband |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nao Tachibana
Profile
Anime girl Nao Tachibana is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Gray hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei