Anime girl Matsuri Aiba is a teen with to neck length green hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21122 |
|---|---|
| Name | Matsuri Aiba |
| Other Names | 相葉 茉莉 (あいば まつり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | school uniform, ahoge, hairband, tie |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Aiba
Profile
Anime girl Matsuri Aiba is a character from Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Green hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |
| lambsgoia joined |

Facebook 
Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~