|
☰ Links
|
|
| ID | 21125 |
|---|---|
| Name | Rieko Makihara |
| Other Names | 槙原 理恵子 (まきはら りえこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | labcoat, collar |
| Personality | |
| Role | Chemistry teacher |
| Height | 162cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rieko Makihara
Profile
Anime girl Rieko Makihara is a character from Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sdfdasfsdf joined |
| Bleep joined |
18
22
Facebook 
Boobies Heart ~She's a Beast in Estrus-!?~