|
☰ Links
|
|
| ID | 21906 |
|---|---|
| Name | Setsuka Mogami |
| Other Names | 最上 雪花 (もがみ せつか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Yome wa Ore no Mono |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | glasses, hair intakes |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Setsuka Mogami
Profile
Anime girl Setsuka Mogami is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
19
14
Facebook 
Musuko no Yome wa Ore no Mono