Anime girl Kaori Takamine is a child with hip / past hip length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22038 |
|---|---|
| Name | Kaori Takamine |
| Other Names | 高嶺 佳織 (たかみね かおり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | animal hat, glasses |
| Personality | |
| Height | 140cm |
| Weight | 32kg |
| Bust | 65cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 65cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaori Takamine
Profile
Anime girl Kaori Takamine is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Female Child with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|

Facebook 
Eternal Aseria Special Edition
soulless_angel faved