Kyoko Misaki is an unsorted character from Eternal Aseria Special Edition known for short brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22040 |
|---|---|
| Name | Kyoko Misaki |
| Other Names | 岬 今日子 (みさき きょうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | sword, armor, spiky hair, shorts |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyoko Misaki
Profile
Kyoko Misaki is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Female Child with Brown eyes and Brown hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |

Facebook 
Aselia the Eternal -The Spirit of Eternity Sword-
Eternal Aseria Special Edition