Anime girl Red Spirit Olfa is a child with to waist length red hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22044 |
|---|---|
| Name | Red Spirit Olfa |
| Other Names | オルファリル・レッドスピリット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ahoge, staff, stockings, dress, gloves, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Weight | 28kg |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 54cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Red Spirit Olfa
Profile
Anime girl Red Spirit Olfa is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Female Child with Red eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| reewhyderp joined |

Facebook 
Aselia the Eternal -The Spirit of Eternity Sword-
Eternal Aseria Special Edition