One of the notable characters from Shirogane no Cal to Soukuu no Joou, Myrsky Leanne is recognized for medium-length blue / green hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22519 |
|---|---|
| Name | Myrsky Leanne |
| Other Names | ミルスキ・リーンネ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shirogane no Cal to Soukuu no Joou |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Yukari Fukui, 福井裕佳梨, ふくい ゆかり |
| Tags | ponytail, cape, dress, boots, hat, staff, facial mark |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Myrsky Leanne
Profile
Myrsky Leanne is a character from Shirogane no Cal to Soukuu no Joou.
They have been indexed as Female Child with Red eyes and Blue / Green hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blue / Green | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Shirogane no Cal to Soukuu no Joou