|
☰ Links
|
|
| ID | 25101 |
|---|---|
| Name | Mika Hiiragi |
| Other Names | 柊 美佳 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Tags | hairclip, dress |
| Personality | |
| Age | 33 |
| Height | 161cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Hiiragi
Profile
Anime girl Mika Hiiragi is a character from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Clean Freak! Aoyama-kun ★★★★★
|
| swls326 joined |
4
4
Facebook 
110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~
Elias rated