Natsuki Aoi is an unsorted character from euphoria known for very long black hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 28439 |
|---|---|
| Name | Natsuki Aoi |
| Other Names | 葵 菜月 , あおい なつき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | euphoria |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | tights, suit, pumps, braid, ponytail, teacher, glasses, collar |
| Personality | |
| Height | 171cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Aoi
Profile
Natsuki Aoi is a character from euphoria.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
Facebook 
euphoria
Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai