Yuuko Mochizuki appears in Virtua Call Chronicle as an unsorted character with very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 30461 |
|---|---|
| Name | Yuuko Mochizuki |
| Other Names | 望月 夕子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Virtua Call Chronicle |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akari Tomiyama, 富山あかり, とみやま あかり |
| Tags | hair intakes, ahoge |
| Personality | |
| Blood Type | A |
| Bust | 92cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuko Mochizuki
Profile
Yuuko Mochizuki is a character from Virtua Call Chronicle.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |

Facebook 
Virtua Call Chronicle