Yukimura Kusunoki is an unsorted character from I Don't Have Many Friends known for medium-length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 31455 |
|---|---|
| Name | Yukimura Kusunoki |
| Other Names | 楠 幸村 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | I Don't Have Many Friends |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Nozomi Yamamoto, 山本希望, やまもと のぞみ |
| Voiced By | Ashleigh Domangue, , |
| Tags | flower, bow, tights, headdress, maid, crossdresser |
| Personality | |
| Age | 16 |
| Birthday | June 13 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukimura Kusunoki
Profile
Yukimura Kusunoki is a character from I Don't Have Many Friends.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
Profile
She has deep respect and admiration for Kodaka. She even calls him aniki (big bro, often used with gang leaders)| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | (Male) |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from I Don't Have Many Friends
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |
4
66
41
Facebook 
I Don't Have Many Friends
Haganai Next