Sawako Mogami appears in Aneimo Neo Second Sisters as one of the main characters with medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 34657 |
|---|---|
| Name | Sawako Mogami |
| Other Names | 最上 佐和子 (もがみ さわこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aneimo Neo Second Sisters |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Emi Motoi, 本井えみ, もとい えみ |
| Tags | tights, pumps, ponytail, suit, bikini |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sawako Mogami
Profile
Sawako Mogami is a character from Aneimo Neo Second Sisters.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Aneimo Neo Second Sisters