Anime girl Miyoni is a adult with to waist length white hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 38095 |
|---|---|
| Name | Miyoni |
| Other Names | ミヨーニバック |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Huge Breasts Horny Tutor |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Himuro, 氷室 百合, ひむろ ゆり |
| Tags | lipstick, facial mark, ponytail, tanned, pregnant |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Weight | 57kg |
| Bust | 107cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyoni
Profile
Anime girl Miyoni is a character from Huge Breasts Horny Tutor.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| soulless_angel joined |
| Kevin777 joined |
6
9
Facebook 
Huge Breasts Horny Tutor