Yae Kiotome appears in Madonna ~Kanjuku Body Collection~ as an unsorted character with hair up / indeterminate black hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 39208 |
|---|---|
| Name | Yae Kiotome |
| Other Names | 生乙女 八重 (きおとめ やえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Madonna ~Kanjuku Body Collection~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | sandals, hime cut, kimono, bun |
| Personality | |
| Bust | 106cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yae Kiotome
Profile
Yae Kiotome is a character from Madonna ~Kanjuku Body Collection~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Black hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |
1
1
Facebook 
Madonna ~Kanjuku Body Collection~